Hubelino

Tor kulkowy Hubelino dla dzieci dostał mnóstwo zachwycających recenzji i pozytywnych opinii od dzieci i rodziców. Co zatem kryje się za tą popularnością?

Czym jest Hubelino?

Hubelino jest w zasadzie systemem toru kulkowego całkowicie kompatybilnym z Lego Duplo. Lego Duplo i Hubelino mają tę samą ogólną zasadę i wszystkie elementy konstrukcyjne dwóch systemów pasują do siebie. Będziesz mógł łatwo wykorzystać Lego Duplo do budowy fundamentów Hubelino lub zbudowania toru kulkowego Hubelino na istniejącym już budynku Duplo.

Elementy konstrukcyjne Hubelino są wykonane z plastiku. Układa się je jeden na drugim i razem mogą tworzyć dowolny budynek, strukturę lub formę, jaką można sobie tylko wyobrazić. Są one dostępne w różnych rozmiarach i możesz je wszystkie połączyć jakkolwiek chcesz.

Hubelino

Same bloki są również bardzo proste, dzięki czemu istnieją różne opcje budowy. Są one wykorzystywane do budowy fundamentu toru kulkowego.

Na wierzchu klocków możesz zbudować tor kulkowy, używając elementów toru. Są one również dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, a kombinacje są praktycznie nieograniczone.

Jedynym ograniczeniem jest Twoja kreatywność i wyobraźnia oraz liczba dostępnych elementów toru i klocków.

Elementy toru i klocki

Elementy tworzą tor Hubelino, po którym będą toczyć się kulki. Istnieją różne zestawy z różnymi kombinacjami tych elementów. Każdy element ma cztery różne kolory, mianowicie czerwony, żółty, zielony i niebieski. Kolory są prawie takie same jak w Lego Duplo.

Będziesz potrzebował klocków do budowy fundamentu toru kulkowego Hubelino. Jeśli masz wiele klocków Lego Duplo możesz je wykorzystać lub połączyć oba systemy razem. Jest to jeden z najważniejszych powodów, dla których wielu rodziców i dzieci tak bardzo lubi system Hubelino. Możesz korzystać z całego świata Lego Duplo ze wszystkimi akcesoriami, strukturami i klockami.

Wystarczy tylko ułożyć na nich kilka elementów i tor gotowy. Nigdy nie zaniżaj liczby klocków, których będziesz potrzebować do zbudowania toru, szczególnie jeśli ma być naprawdę duży.

Elementy konstrukcyjne Hubelino, które występują w różnych zestawach, są głównie białe. To wspaniale, ponieważ możesz je natychmiast zauważyć. Fundament w kompletnej bieli wygląda świetnie. Jeśli wolisz inny kolor, możesz również uzyskać je w kolorze niebieskim, zielonym, żółtym i czerwonym.

Rozszerzenia i dodatkowe elementy

Hubelino

Dodatkowe elementy do toru kulkowego Hubelino zapewniają niezłą zabawę i są również bardzo ważne. Są świetne, jeśli chcesz stworzyć bardziej złożony tor lub po prostu dodać coś nowego. Elementy mają świetną jakość oraz są solidne i idealnie pasują i działają. Wszystkie dodatkowe elementy są w kolorze pomarańczowym, abyś mógł je łatwo zauważyć.

Podobne posty:

By admin