Co to jest Hubelino? 

W przypadku, gdy tego nie wiesz, Hubelino jest rodzajem marmurowego systemu biegowego, który jest doskonale kompatybilny z Lego Duplo. Zarówno Hubelino, jak i Lego Duplo mają tę samą ogólną zasadę. Oznacza to, że elementy konstrukcyjne tych dwóch systemów mogą idealnie do siebie pasować. Lego Duplo może być użyty do budowy Twojego fundamentu Hubelino. Możesz również zbudować swój tor marmurowy Hubelino na istniejącym budynku Lego Duplo. 

Budowle z Hubelino są wykonane z tworzywa sztucznego i sklejone jeden na drugim, aby zbudować dowolną konstrukcję lub formę, którą masz na myśli. Są one dostępne w różnych rozmiarach i można je łączyć w dowolny sposób. 

Bloki są również proste i podstawowe, dzięki czemu są nieskończenie zmienne. Bloki te mogą być używane do budowy fundamentów marmurowego toru. 

Można również zbudować prawdziwy tor marmurowy na szczycie bloków przy użyciu elementów toru. Same elementy toczne występują w różnych kształtach i rozmiarach i mogą być stosowane w praktycznie nieskończonej ilości kombinacji. 

https://www.youtube.com/watch?v=aPVs5W5Eu5Y

Twoja wyobraźnia i kreatywność są tu jedynymi ograniczeniami, podobnie jak ilość elementów biegowych i elementów konstrukcyjnych, które masz. 

Przedsiębiorstwo, produkcja i materiał

Hubelino, niemiecka firma rodzinna, działa od 2008 roku. Z drugiej strony, marmurowa runa Hubelino została po raz pierwszy uruchomiona w 2013 roku. Prawdopodobnie dlatego nie jest on tak popularny jak inne marmurowe trasy, które można dziś znaleźć na rynku. 

Według firmy elementy ich marmurowego biegu produkowane są wyłącznie w Niemczech. Cały proces, począwszy od projektu, poprzez produkcję, aż do pakowania, odbywa się na terenie kraju. 

Podobne posty:

By admin