Ashwagandha jako suplement diety

Nie ma żadnych poważnych zgłoszonych skutków ubocznych w użyciu ashwagandha raz podjęte w zwykłych dawkach, ale ponieważ dawkowanie różni się i zależy od formy suplementacji, najlepiej jest postępować zgodnie z instrukcjami. Użytkownicy powinni jednak unikać dawek, które mogą powodować niestrawność, biegunkę i nudności. Ponadto, jeśli jesteś na jakichkolwiek przepisanych leków, należy sprawdzić na interakcje przed podjęciem jakichkolwiek suplementów ziołowych. Ashwagandha może zwiększać działanie uspokajające benzodiazepin i niektórych depresantów. Może również wchodzić w interakcje z niektórymi lekami immunosupresyjnymi.

Ashwagandha, które możesz kupić w sklepie internetowym z suplementami diety Nature’s Finest,może obniżać poziom cukru we krwi i ciśnienie krwi, co może być powodem do niepokoju u innych osób. Może również powodować pewne drobne skutki uboczne, takie jak senność i bóle głowy. Ponadto kobiety w ciąży muszą unikać ashwagandhy, ponieważ może ona wpływać na poziom hormonów w organizmie, co może zagrażać ciąży. Wysokie dawki mogą również wpływać na funkcjonowanie tarczycy, ale badania są nadal ograniczone.

Jak stosować Ashwagandha

Tradycyjnie, ashwagandha może być podjęta w postaci proszku zmieszanego z miodem, imbirem, gorącą wodą lub ciepłym mlekiem, aby zwiększyć trawienie. Ale konsumenci są bardziej prawdopodobne, aby udać się do dowolnego lokalnego sklepu z suplementami zdrowej żywności i można wybrać dowolną sproszkowaną mieszankę lub suplement w postaci kapsułek.

Ashwagandha
Ashwagandha z wodą

Proszek może być dodawany do płynów takich jak kawa czy smoothie, które zazwyczaj spożywasz. Można również mieszać go z żywnością, taką jak masło orzechowe lub migdałowe. W formie płynnej, możesz dodać kilka kropli do szklanki wody. Suplementacja może jednak sprawić, że czerpanie korzyści z ashwagandhy będzie łatwe i szybkie. W zależności od Twoich preferencji, masz swobodę wyboru formy spożywania ashwagandhy.

Jak kupić suplementy Ashwagandha?

Jeśli jesteś kimś, kto chce spróbować ashwagandha, istnieją różne opcje, które można rozważyć na rynku. To przychodzi w mniej obaw, jak to, co część rośliny jest używany do suplementu. Wielu producentów używać liści rośliny dla swoich suplementów, a nie tylko korzeń. Ale, w oparciu o niektóre badania, to najlepiej użyć produktu o wysokiej koncentracji i pełnego spektrum ekstraktu z korzenia ashwagandha.

https://www.youtube.com/watch?v=aCesTp3XMUE

Czytanie etykiety produktu jest również istotne dla Ciebie, aby określić ilość ekstraktu zawartego w preparacie. Zazwyczaj kapsułki zawierają wysokie stężenie, więc ludzie mogą czuć się zioło pełne korzyści szybciej z formatu kapsułki.

Podobne posty:

    Nic nie znaleziono

By admin

Related Post